rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Mieszkania: wybudują osiedle Larix Garden na warszawskim Bemowie

larix garden

W rejonie Fortu Chrzanów, w coraz prężniej rozwijającej się dzielnicy Bemowo, powstanie nowy kompleks mieszkalny, który będzie dysponował 105 mieszkaniami. Zakończenie budowy Osiedla Larix Garden, zlokalizowanego przy ul. Chrzanowskiej zaplanowane jest na koniec 2018 roku. Za projekt osiedla odpowiada Biuro Usług Inwestycyjnych „Architekt” Sp. z o. o., głównym inwestorem jest firma P.P.H.U. CORPORES Sp. z o.o., natomiast generalnym wykonawcą MALBUD1.

14 września na terenie inwestycji odbyła się ceremonia podpisania aktu erekcyjnego, a także wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Osiedla Larix Garden. Wydarzenie to dało początek oficjalnemu rozpoczęciu realizacji inwestycji.
Projekt składa się z dwóch wielorodzinnych budynków o sześciu i czterech kondygnacjach. Na parterze zostaną zlokalizowane lokale handlowe i usługowe. W garażu podziemnym znajdzie się 119 miejsc postojowych, a także komórki lokatorskie. W budynku powstanie 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 38m2 do108m2) i liczbie pokoi (od 1 do 5).

Budowa inwestycji rozpoczęła się w lipcu br., a jej zakończenie zaplanowano na koniec 2018 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora