Informacje dnia

Meble do wnętrza nieruchomości od Bizzarto

Sofa Manhattan marki Bizzarto (1)
Sofa to najważniejszy mebel w salonie. Nadaje ton, integruje, oferuje przyjemność odpoczynku. Jak wybrać model, który zapewni nam wyjątkowe doznania estetyczne i najwyższy poziom komfortu? Skorzystaj z poradnika Bizzarto – marki, która od ponad 15 lat projektuje i tworzy pozytywne emocje, inspirując się światem, ludźmi i naturą.

Odwiedzając salony meblowe z pewnością znajdziemy piękne sofy, meble fantastycznie wygodne, jak i te solidnie wykonane. Model na lata, który pozwoli nam cieszyć się każdą wolną chwilą i wszelką domową aktywnością to taki, który w równym stopniu łączy te trzy cechy. Wówczas piękno i komfort możemy poczuć wszystkimi zmysłami.

Co kryje się pod stwierdzeniem, że meble są dobrze zaprojektowane? Przede wszystkim jest to cały proces. Od idei kształtu, jaką mają przyjąć, po sposób wykorzystywania ich już w domach. Dobrze zaprojektowane meble są piękne, wygodne, doskonale wykonane. Żeby dobrze zaprojektować sofę, trzeba dokładnie przemyśleć, jak ma wyglądać, kto będzie z niej korzystał. Poznawać oczekiwania, wymagania i przyzwyczajenia osób, które będą na niej wypoczywać. Obserwować zmieniający się świat. Współpracować z projektantami, których spojrzenie owocuje atrakcyjnymi pomysłami wzorniczymi. Takimi jak sofa Dune, którą wykreowali dla Bizzarto projektanci z Grynasz Studio. Modułowa kolekcja przenosi nas w przestrzeń relaksu, gdzie harmonijne proporcje brył, funkcjonalne dodatki, precyzyjnie budowana płaszczyzna i gra światłocienia definiują na nowo mebel zaprojektowany do odpoczynku. Miękka linia modułów przywodzi na myśl wzgórza, pagórki, wydmy. Kolekcję charakteryzuje duże skupienie na detalu i perfekcyjne wykonanie – synergia pracy rzemieślników o różnych specjalizacjach.

Źródło: Bizzarto.