Informacje dnia

McLaren Warszawa Concept Pop-Up Store w Europejski Boutiques

image_processing20200715-6398-9o4uvm
McLaren Warszawa Concept Pop-Up Store w Europejski Boutiques. W luksusowym hubie stolicy legendarna marka motoryzacyjna otwiera swój showroom. Europejski, prestiżowy budynek przy Krakowskim Przedmieściu, mieszczący hotel Raffles Europejski Warsaw, nowoczesne biura, restauracje i butiki luksusowych marek, wzbogaca swoją ofertę i zaprasza razem z firmą Auto Fus Group do McLaren Warszawa Concept Pop-Up Store. Otwarcie showroomu tej ekscytującej brytyjskiej marki uświetnia polska premiera najnowszego modelu – McLarena 765LT.

„McLaren to producent luksusowych samochodów będących symbolami rekordowych osiągów i doznań rodem z torów Formuły 1. Dreszcz jaki wywołuje sama nazwa marki, dźwięk silnika i wydechu McLarena to emocje, których poszukują nasi goście. Marzyliśmy o rozszerzeniu portfolio Europejski Boutiques o prawdziwie drapieżną markę, budzącą pożądanie klientów z całej Polski. To musiał być „kipiący mocą” McLaren” – powiedziała Katarzyna Lemańska, Dyrektor Wynajmu i Marketingu w HESA, będącej inwestorem budynku Europejski.

Europejski to kompleks, w którym funkcjonuje hotel Raffles Europejski Warsaw z luksusowymi apartamentami i pokojami o standardzie „pięciu gwiazdek plus”, inspirująca przestrzeń biurowa klasy A+ z zapierającymi dech w piersi widokami na Pałac Prezydencki czy Plac Piłsudskiego, a także przestrzeń butikowa „Europejski Boutiques” z licznymi sklepami luksusowych marek.

mat.pras.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora