rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Inwestycja mieszkaniowa w Warszawie z lokalami do 120,5 metrów kw. powierzchni

SGI_BLU_01M'

Spółka deweloperska SGI rozpoczyna realizację kolejnego projektu. Inwestycja komercyjna zlokalizowana będzie na warszawskim Mokotowie.

U zbiegu ulic Bluszczańską i Bartycką powstanie pierwszy etap kameralnego osiedla o nazwie „Moja Bluszczańska”. Inwestycja komercyjna dostarczy 67 mieszkań. Kupujacy będą mieli do wyboru lokale mieszkalne o metrażach od 40 do 120,5 mkw. W budynku znajdzie się też pięć lokali usługowych. Zakończenie budowy i rozpoczęcie przekazywania kluczy nowym właścicielom zaplanowane jest na koniec 2023 roku.

Mokotowskie Siekierki to osiedle bliskie naszej spółce. Jesteśmy tu obecni już od wielu lat i niezmiennie chcemy je rozbudowywać i rozwijać. Czujemy się częścią lokalnej społeczności, dlatego tak ważne było dla nas pozyskanie kolejnych działek, właśnie w tym rejonie Warszawy. Obecnie startujemy z realizacją nowej, kameralnej inwestycji – Moja Bluszczańska, która dostarczy zarówno mieszkania o podwyższonym standardzie, jak i lokale usługowe. Wszystko z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców – wyjaśnia Robert Stachowiak, Prezes Zarządu SGI. – Będzie to pierwszy etap inwestycji docelowo zlokalizowanej między ul. Bluszczańską i Bartycką. Poza tym projektem przygotowujemy dodatkowo trzy inne budowy w okolicy na łącznie 350 mieszkań. Z kolei w połowie roku do sprzedaży powinny trafić dwie nowe inwestycje SGI we Włochach i Wilanowie – dodaje Robert Stachowiak.