rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Inwestycja handlowa TDJ Estate – Fabryka Park w Katowicach – na ukończeniu

FABRYKA_RETAIL_TDJ_PLAC_BUDOWY_01
Inwestycja handlowa TDJ Estate – Fabryka Park w Katowicach  – jest już na ukończeniu.

Nowy Retail Park pod nazwą „Fabryka Park”, zlokalizowany w katowickiej dzielnicy Piotrowice, wszedł w końcową fazę realizacji. Jeszcze w tym roku mieszkańcy południowych dzielnic Katowic oraz pobliskiego Mikołowa zyskają dostęp do szerokiej gamy ogólnopolskich i lokalnych sieci handlowych. Fabryka Park to pierwsza inwestycja handlowa TDJ Estate, dewelopera odpowiedzialnego za takie projekty jak m.in. kompleks biurowy .KTW, Osiedle Franciszkańskie czy osiedle mieszkaniowe Pierwsza Dzielnica.
Park handlowy powstaje w dzielnicy Piotrowice, w rejonie ulic Tadeusza Kościuszki i Armii Krajowej w pobliżu Centrum Przesiadkowego Brynów, stacji kolejowej Katowice Piotrowice, a także przystanku autobusowego Piotrowice Fabryka Maszyn.

Na powierzchni 9 tys. mkw. znajdą się placówki handlowe o zróżnicowanym asortymencie. Zaplanowano otwarcie etapowe, z rozpoczęciem jeszcze w tym roku.   Obecnie wynajęte jest ponad 60% całej inwestycji, a umowy z kolejnymi najemcami są w trakcie uzgodnień.

Fabryka Park to pierwsza inwestycja handlowa TDJ Estate. Nazwą nawiązuje do dawnych zakładów firmy FAMUR, które funkcjonowały w tym miejscu. W pobliżu inwestycji deweloper realizuje także dwa projekty mieszkaniowe: Dobrynów oraz Franciszkańskie Południe.

Źródło: TDJ Estate.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora