Z życia spółek

Hotele oraz centrum konferencyjne w kompleksie The Warsaw HUB uzyskały certyfikat WELL Health-Safety Rating

PG_201109_196

Hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express Warsaw – The HUB oraz centrum konferencyjne znajdujące się w kompleksie The Warsaw HUB uzyskały certyfikat WELL Health-Safety Rating.

Informację o przyznaniu certyfikatu potwierdziło International WELL Building Institute™ (IWBI). Są to pierwsze hotele w Europie, które otrzymały powyższy certyfikat.
Certyfikat ten stanowi potwierdzenie, że goście obiektów mają zapewnione maksymalne bezpieczeństwo epidemiologiczne. Tym samym cały kompleks The Warsaw HUB spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa przeciwko COVID-19.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że cały kompleks The Warsaw HUB spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa WELL Health-Safety Rating. To dowodzi, że bezpieczeństwo użytkowników budynków jest jednym z naszych priorytetów. Jestem dumny z tego, że nasz obiekt hotelowy jest jednym z pierwszych w Europie z tym certyfikatem. To olbrzymi sukces i gratuluję wszystkim, którzy się do niego przyczynili – mówi Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.

 
– Cieszymy się i jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy certyfikat jako pierwszy hotel w Europie. Współcześni goście hotelowi zwracają szczególną uwagę na wartości niematerialne, ukierunkowane na poprawę samopoczucia i zdrowia. Jestem przekonany, że takie wyróżnienie nie tylko uatrakcyjnia inwestycję, ale przede wszystkim sam produkt usługowy – tłumaczy Marcin Szymfel, Dyrektor Generalny hoteli Crowne Plaza oraz Holiday Inn Express Warsaw.