rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Grupa Murapol organizuje Mieszkaniowy Dzień Otwarty

Gdańsk-Murapol Portovo (1)
Grupa Murapol organizuje Mieszkaniowy Dzień Otwarty.

W dniu 18 listopada Grupa Murapol organizuje Mieszkaniowy Dzień Otwarty w biurach sprzedaży w całej Polsce. Nowa promocja Grupy Murapol – Mieszkaniowe Black Weeks – to świetna okazja, by spełnić marzenie o własnym M lub atrakcyjnie ulokować swój kapitał w nieruchomościach. Dla osób, które chciałyby uzyskać więcej informacji na temat aktualnej oferty promocyjnej, deweloper organizuje 18 listopada Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Grupa Murapol przygotowała też atrakcję dla klientów, którzy tego dnia odwiedzą biura sprzedaży w Gdańsku i Łodzi. Gościem specjalnym Mieszkaniowego Dnia Otwartego w tych miastach będzie Andrzej Bargiel, znany na całym świecie skialpinista.

Nieruchomości to od lat jedna z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału, niezależnie czy to zakup mieszkania na własne potrzeby, czy też w celach inwestycyjnych. Zamieszkanie „na swoim” daje poczucie bezpieczeństwa, a nabycie lokalu na wynajem zapewnia dodatkowy dochód. Listopad to czas atrakcyjnych okazji zakupowych, również tych na rynku nieruchomości. Gdzie zatem szukać ciekawych ofert? Warto zwrócić uwagę na aktualną promocję Grupy Murapol w 14 miastach w Polsce.

– W ramach Mieszkaniowych Black Weeks oferujemy 222 mieszkania i apartamenty inwestycyjne z pakietami bonusów o wartości nawet 122 tys. zł – do każdego lokalu dołączamy m.in. rabat, nawet dwa miejsca postojowe, smart home w wersji premium i ubezpieczenie od utraty źródła dochodu. W listopadowej puli znajdują się nieruchomości gotowe do odbioru, co pozwala na szybką finalizację transakcji. Ponadto, niemal wszystkie lokale z naszej promocji spełniają kryteria programu Bezpieczny kredyt 2%, a część z nich także Mieszkania bez wkładu własnego – to doskonała okazja, by spełnić marzenie o posiadaniu własnych czterech kątów. Wiemy, że zakup pierwszego M to wyzwanie dla wielu osób, dlatego serdecznie zapraszamy na Mieszkaniowy Dzień Otwarty wszystkich stojących przed tą ważną decyzją – nasi doradcy z pewnością pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Źródło: Grupa Murapol.