rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Gdańskie wybrzeże przyciąga licznymi terenami zielonymi oraz trakcyjnymi mieszkaniami

3develia-gdansk-marinus-wizualizacje-5-970x728
Gdańskie wybrzeże przyciąga licznymi terenami zielonymi oraz trakcyjnymi mieszkaniami.

Deweloper Develia w 2022 roku realizował w pasie nadmorskim Gdańska cztery projekty inwestycyjne. W segmencie mieszkaniowym pod szyldem dewelopera powstały: Baltea Apartments na Przymorzu, Przy Alejach na Zaspie, Osiedle Marinus w Brzeźnie oraz Osiedle Latarników na Letnicy. Pozą tą ostatnią inwestycją, której trzeci etap jest obecnie w budowie, wszystkie zostały prawie całkowicie sprzedane.

– Nasze inwestycje zlokalizowane w pasie nadmorskim Gdańska wzbudzają duże zainteresowanie klientów. Osiedle Przy Alejach zostało sprzedane, a w projektach Marinus i Baltea Apartments dostępne są ostatnie lokale – odpowiednio 14 i 8 sztuk. Tereny wzdłuż plaży są dziś gęsto zabudowane i nieruchomości o równie korzystnej lokalizacji nie powstanie zbyt wiele. Realizowane tu mieszkania kupowane są nie tylko na własne potrzeby, ale również na wynajem lub w charakterze apartamentów wakacyjnych – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Gdańskie wybrzeże przyciąga licznymi terenami zielonymi i bliskością morza. Atrakcyjne są dla nabywców również nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego.