Informacje dnia

Galeria Malta umacnia swoją pozycję w segmencie rekreacyjno-rozrywkowym Poznani

gyorgy-bakos-255338-unsplash shopping
Galeria Malta, konsekwentnie od 2019 roku, wdraża działania zmierzające do budowy nowego formatu galerii społecznościowej będącej jednym z największych centrów rozrywki i rekreacji w regionie. Na terenie centrum funkcjonuje największy w Poznaniu klub squasha. Swoją siedzibę mają tam też: strefa robotyki, dwa escape roomy, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Malta zaprasza klientów na interaktywne wystawy czasowe i zajęcia edukacyjne. Otwarte w tym roku By Happy Museum bardzo szybko znalazło się na pierwszym miejscu wśród największych atrakcji Poznania wybranych przez użytkowników TripAdvisor.

Kolejny najemca w Malcie – Akademia Driftingu Crazy Carts – wpisuje się w strategię rozwoju grupy Sierra Balmain, która stawia na budowanie oferty zarządzanych przez siebie centrów w oparciu o oryginalne atrakcje tzn. nowej generacji, czyli miejsca kreatywne, angażujące, wykorzystujące nowe technologie.

„Poszukujemy dla naszego centrum niestandardowych rozwiązań. W dobie trwającej pandemii to jedno z naszych priorytetowych działań. Kiedy obostrzenia zostaną zniesione, chcemy być gotowi z unikalną ofertą spełniającą oczekiwania klientów i będącą naszym wyróżnikiem na konkurencyjnym rynku” – mówi Lech Polański, Centre Manager, Galeria Malta w Poznaniu.

Przygotowany w Galerii Malta pierwszy w Poznaniu tor do driftingu zajmuje powierzchnię aż 750 metrów kwadratowych. Jest on przeznaczony do jazdy specjalnymi elektrycznymi gokartami imitującymi jazdę w poślizgu. To niepowtarzalna zabawa, w której wziąć udział mogą już nawet czteroletnie dzieci. Wszystko odbywa się w bezpiecznych warunkach, pod okiem instruktora, który podpowiada, jak właściwie poprowadzić pojazd.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora