rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Firma zarządzająca nieruchomościami MVGM podpisała nową umowę z PineBridge Benson Elliot i Sharow Capital

87d843c728ac2ba9a115d4d9e6f30040
Firma zarządzająca nieruchomościami MVGM podpisała nową umowę z PineBridge Benson Elliot i Sharow Capital.

MVGM, wiodąca w Polsce i Europie firma zarządzająca nieruchomościami podpisała nową umowę z PineBridge Benson Elliot i Sharow Capital. Zawarta umowa rozszerza  dotychczasową współpracę o komercjalizację powierzchni handlowo-usługowych, znajdujących się w pięciu budynkach biurowych należących do obu podmiotów. To pierwszy kontrakt dotyczący świadczenia usług wynajmu w sektorze biurowym, w którym MVGM zapowiada dynamiczny rozwój.
Na portfel pięciu budynków biurowych, należących do PineBridge Benson Elliot i Sharow Capital składają się obiekty klasy A zlokalizowane w głównych miastach regionalnych Polski: Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Krakowie i we Wrocławiu.

 

Doświadczanie mojego zespołu wraz z ugruntowaną pozycją MVGM na rynku pozwalają nam rosnąć w obszarze najmu zarządzanych przez nas nieruchomości. W MVGM najważniejsze są dla nas partnerskie relacje z klientami oparte o zaufanie. Dlatego nie tylko rozwijamy główną linię biznesową firmy, ale cały czas wprowadzamy nowe usługi, które z przyjemnością wdrażamy w zarządzanych przez nas nieruchomościach. Ofertę komercjalizacji, którą do tej pory realizowaliśmy w nieruchomościach handlowych, chcemy także rozszerzyć o takie sektory jak: biurowy, mieszkaniowy i magazynowo-logistyczny. – oiwuedział Łukasz Mazurczak, Dyrektor Zarządzający MVGM.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora