rynek nieruchomości na wynajem

Firma SPIE obejmuje techniczne zarządzanie biurową nieruchomością komercyjną REPUBLIK w Gdyni

floriane-vita-88722-unsplash
Firma SPIE obejmuje techniczne zarządzanie biurową nieruchomością komercyjną REPUBLIK w Gdyni.

SPIE podpisało kontrakt z Grupą Inwestycyjną Hossa na utrzymanie biurowca REPUBLIK w Gdyni.
Kontrakt obejmuje przeglądy i inspekcje infrastruktury technicznej, wszystkich instalacji oraz gotowość serwisu awaryjnego 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.
Przekazanie budynku pod opiekę międzynarodowej firmy Tech FM gwarantuje najemcom bezproblemowe użytkowanie budynku.

– W trójmiejskim biurze regionalnym posiadamy liczny zespół specjalistów z technologicznym know-how i szerokim doświadczeniem. To pozwoliło nam zaproponować Hossie najwyższe standardy technicznej obsługi obiektu, wysokie kompetencje zespołu, jak i możliwie najkrótszy czas reakcji na różne zdarzenia. Biurowiec jest wyposażony we wszystkie niezbędne dla tego typu obiektu instalacje. Naszym zadaniem będzie dopilnowanie, żeby działały niezawodnie i oszczędnie przy zachowaniu najwyższego komfortu pracujących tam osób – mówi Michał Owczyński – Kierownik Operacyjny Regionu w SPIE Building Solutions, odpowiedzialny za realizację kontraktu.

– Obecnie finalizujemy ostatni etap zmian w częściach wspólnych oraz pracujemy nad koncepcją projektową dwóch nowych funkcji na terenie budynku – CoWorking oraz Rooftop. Jestem przekonany, że ogólnodostępna wielofunkcyjna powierzchnia na ostatnim piętrze będzie dodatkową atrakcją dla wszystkich Najemców, natomiast z kolei CoWorking otwarciem w kierunku młodego pokolenia, które ma zupełnie inne wymagania w odniesieniu do miejsca i formy pracy. Aspekty techniczne oraz operacyjne muszą być na najwyższym poziomie dlatego zdecydowaliśmy się powierzyć nieruchomość w zarządzanie techniczne firmie SPIE – mówi Nick Rajszys, Dyrektor ds. Zarządzania Aktywami w Grupie Inwestycyjnej Hossa.

Zespół SPIE Building Solutions opiekuje się dużą liczbą budynków w Polsce, w tym na Pomorzu.

mat.prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora