rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Firma LCube stawia na nowoczesne rozwiązania w nieruchomości komercyjnej w Mszczonowie

MSZCZONOW-P1_smallFirma LCube stawia na nowoczesne rozwiązania w nieruchomości komercyjnej w Mszczonowie.

LCube Mszczonów, to jeden z najnowszych projektów realizowanych przez dewelopera magazynowego LCube, gdzie uzyskano już pozwolenie na budowę oraz rozpoczęto rozmowy na temat komercjalizacji z potencjalnymi najemcami. Dzięki ciekawej specyfikacji energetycznej, obiekt może zostać wykorzystany jako magazyn autonomiczny, a także zastosować w nim można rozwiązania wymagające większej mocy, takie jak pompy ciepła, czy chłodnie w ramach zintegrowanego magazynu.

Obiekt realizowany w Mszczonowie przez LCube, będzie liczyć docelowo około 31,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, która według specyfikacji może umożliwić składowanie nawet do 40 m wysokości. Obecnie deweloper prowadzi zaawansowane rozmowy dotyczące komercjalizacji obiektu położonego na działce liczącej 8 ha.

„Okolice Mszczonowa to jedna z najpopularniejszych lokalizacji magazynowych w Polsce. Dzięki pracom włożonym w przygotowanie tego projektu, możemy obecnie rozmawiać z potencjalnymi najemcami o bardzo szerokim spektrum funkcjonalności jakie mogą zostać zrealizowane w ramach tego projektu. Stawiamy oczywiście nie tylko na ekologię i zmniejszenie opłat eksploatacyjnych naszych najemców, ale także nowoczesne rozwiązania wspierające logistykę lub lekką produkcję. W ostatnim czasie prowadziliśmy rozmowy na temat magazynu automatycznego, czy chłodni, co wskazuje na duże zainteresowanie tą lokalizacją wśród najemców. Bardzo popularne w ostatnim czasie są też rozwiązania dotyczące wykorzystania pomp ciepła, gdzie przeprowadziliśmy szereg symulacji i jesteśmy gotowi do realizacji wdrożeń dla naszych najemców” – powiedział Adrian Biesaga, członek zarządu LCube.

Źródło: LCube.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora