rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Firma HILLWOOD kupuje nieruchomość komercyjną w okolicach Warszawy

Ożarów_WM
Czołowy deweloper i inwestor w branży nieruchomości komercyjnych Hillwood podpisał umowę zakupu parku magazynowego w okolicach Warszawy. Zakupiony projekt to oddalony zaledwie 15 km od centrum Warszawy obiekt logistyczno-magazynowy w okolicach Ożarowa Mazowieckiego.

Nieruchomość komercyjna Hillwood Ożarów III to A-klasowy park logistyczny zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 2 oraz w niewielkiej odległości do węzła Pruszków, położonego przy autostradzie A2 (Warszawa-Łódź-Poznań). Składa się z czterech hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 82 000 m kw. Budynki certyfikowane są w standardzie BREEAM.
Zakupione nieruchomości są niemal całkowicie skomercjalizowane.

– W ostatnich latach skoncentrowani byliśmy głownie na budowie nowych obiektów. Nie jesteśmy jednak tylko developerem, ale przede wszystkim inwestorem. Ponieważ pozyskanie atrakcyjnych terenów budowlanych w okolicach Warszawy jest coraz trudniejsze, poszukujemy także możliwości akwizycji istniejących projektów. Ta transakcja jest dobrą okazją do rozbudowania naszego warszawskiego portfolio, co wpisuje się w długoterminową strategię firmy – powiedział Hubert Michalak, Prezes Zarządu Hillwood Polska.

Źródło: Hillwood Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora