rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Firma Blue Assets wkracza na rynek nieruchomości biurowych

832aeb31b1cb868e561e07c1d1b0092c
Firma Blue Assets wkracza na rynek nieruchomości biurowych.

Blue Assets obsługuje blisko 6 mln m kw. powierzchni przemysłowej w zakresie usług zarządzania nieruchomościami oraz aktywami. Na początku br. firma poszerzyła swoje portfolio o nowy segment, zostając nowym zarządcą Arkada Business Park – najnowocześniejszego kompleksu biurowego klasy A w Bydgoszczy.

Nieruchomość komercyjna Arkada Business Park to najnowocześniejszy budynek biurowy w Bydgoszczy, usytuowany w centralnej lokalizacji. Biurowiec zrealizowany w 2018 roku przez dewelopera Arkada Holding, zmienił zarządcę. Nowym została firma Blue Assets. Na miejscu zarządcę reprezentować będzie: Katarzyna Peplińska, Property Manager oraz Daria Gabeńska, Junior Property Manager.

–„Od początku istnienia Blue Assets planowaliśmy rozwój o kolejne segmenty rynku nieruchomości i dziś mogę z całą pewnością powiedzieć, że idziemy w dobrym kierunku. Zarządzanie kluczowym obiektem biurowym na błyskawicznie rozwijającym się rynku bydgoskim to ogromne wyzwanie, ale też dowód zaufania dla możliwości Blue Assets. Wierzymy, że skutecznymi usługami otworzymy sobie drzwi do kolejnych strategicznych inwestycji w całym kraju.” – mówi Anna Kordos, Head of Property Management w Blue Assets, związana z branżą nieruchomości od 20 lat.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora