Z życia spółek

Deweloper nieruchomości logistycznych i przemysłowych powiększa zespół w Polsce

a0cf7e52ce0ab46ec90131ec00c7fbc0

CTP, deweloper powierzchni logistycznych i przemysłowych, powiększa zespół w Polsce. W związku z ekspansją biznesu, od grudnia 2021 roku firma odnotowała wzrost zatrudnienia o ponad 350 proc. W ostatnim czasie do CTP dołączyło sześciu specjalistów, którzy wzmocnili obszary: leasingu, kontrolingu, zarządzania nieruchomościami oraz marketingu.

Natalia Jakubowska objęła stanowisko Head of Controlling w CTP Polska.
Patrycja Makowska jako Leasing Manager jest odpowiedzialna za koordynację procesów leasingowych w zakresie całego portfela firmy, w tym dwunastu parków, będących aktualnie w budowie.
Przemysław Sambor objął stanowisko Leasing Managera.
Daniel Soboń jako Leasing Manager odpowiada za proces komercjalizacji parków logistycznych i przemysłowych znajdujących się w portfelu CTP, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów w rejonie Warszawy i Śląska.
Przemysław Wardęga na nowym stanowisku, Head of Marketing, odpowiada kompleksowo za działania komunikacyjne i marketingowe CTP w Polsce, w tym te związane z rosnącymi działaniami deweloperskimi i powstawianiem nowych parków logistycznych, jak i na poziomie korporacyjnym, i pozycjonowania marki CTP.

CTP jest największym w Europie kontynentalnej notowanym na giełdzie właścicielem, deweloperem i zarządcą nieruchomości logistycznych i przemysłowych pod względem powierzchni najmu brutto, posiadającym ponad 9,5 mln mkw. przestrzeni w dziesięciu krajach: Holandii, Niemczech, Austrii i siedmiu rynkach Europy Środkowo-Wschodniej takich, jak Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Rumunia, Bułgaria i Polska.

Źródło: CTP.