Informacje dnia

Corees Polska partnerem spotkania biznesowego „Lunch&Learn” Gekko advisoryNOW

brooke-cagle-609873-unsplashCorees Polska został partnerem kolejnego wydarzenia Gekko advisoryNOW z cyklu „Lunch&Learn”. Jest to biznesowy format edukacyjny skierowany do wybranej, zamkniętej grupy klientów. Ostatnie spotkanie miało miejsce 29 stycznia. Celem spotkania było odpowiedzenie na pytanie: „Czy model działania w nowej rzeczywistości sprzyja optymalizacji kosztów”?

Lunch&Learn to możliwość rozmowy z ekspertami, wysłuchania historii i opinii i dzielenia się swoimi doświadczeniami. A wszystko to w gronie osób zarządzających z firm o różnej specyfice oraz branży.

Poruszone zostały tematy dotyczące nowych modeli działania w firmach w okresie kryzysu możliwości optymalizacji jakie kryzys stworzył. Corees Polska podzielił się swoją wiedzą i spostrzeżeniami, na temat tego jak (nie tylko w pandemii) skutecznie renegocjować umowy najmu powierzchni biurowych.

”Już od dwóch lat organizujemy w każdy ostatni piątek miesiąca spotkanie „Lunch & Learn”. Razem z naszymi partnerami i zaproszonymi gośćmi dzielimy się doświadczeniami, analizujemy najnowsze trendy w zarządzaniu, debatujemy nad rozwiązaniami aktualnych problemów. Początkowo robiliśmy to w trakcie rzeczywistego lunchu, który spędzaliśmy w przyjemnej atmosferze efektywnie wykorzystując czas nie tylko na jedzenie, ale również zdobywanie wiedzy i inspiracji. Obecnie spotykamy się w formule zdalnej. – mówi Paweł Młyński, Partner Gekko advisoryNOW. Bardzo cieszymy się, że styczniowe spotkanie mogliśmy zorganizować wspólnie z Corees Polska i razem z naszymi gośćmi skorzystać z doświadczeń i ciekawych prognoz naszego partnera. Na pewno nie będzie to ostatnie tego typu spotkanie we współpracy z Corees. – dodaje.
Gekko advisoryNOW to firma doradcza, której DNA to doświadczenie i nowoczesność.