Informacje dnia

Centrum handlowe Posnania prawie gotowe

 

_AN_5727Zakończony montaż sufitów i oświetlenia, odbiory techniczne oraz prace wykończeniowe realizowane przez najemców – tak wyglądają obecnie roboty na budowie centrum handlowego Posnania. Otwarcie centrum odbędzie się w połowie października 2016 r.

Bryła Posnanii jest już gotowa od kilku tygodni. Na zewnętrznej elewacji montowane są elementy oświetlenia oraz kasetony z nazwami wybranych najemców.

Wewnątrz obiektu finalizowane są prace w łazienkach oraz wykańczane są marmurowe podłogi. W pełni zakończyły się już montaże sufitów podwieszanych na terenie całego centrum oraz opraw oświetleniowych. Większość lokali ma już zainstalowane szklane witryny sklepowe. Rozpoczęły się już odbiory techniczne realizowane przez Straż Pożarną oraz Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.

W najbliższych dniach inwestor wystąpi do władz miasta z wnioskiem o odbiór kolejnych dróg wokół Centrum. Zakończono już w pełni modernizację ul. Milczańskiej i Inflanckiej, na wewnętrznym układzie drogowym rozpoczął się montaż elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.Intensywne prace trwają również na ul. Jana Pawła II. Całość prac  zakończy się wiosną 2017 r.

Posnania to centrum handlowe o wartości 1,2 mld zł. Jesienią 2016 r., na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni handlowej kompleksową ofertę zaprezentuje 300 lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych marek, w tym 40 wielko i średnio powierzchniowych sklepów, 220 butików, 40 restauracji i kawiarni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora