rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowiec Moje Miejsce z symboliczną wiechą

Moje Miejsce

Moje Miejsce to nowy inwestycja zlokalizowana na Dolnym Mokotowie, która nabiera wysokości. Budowany przez Echo Investment pierwszy biurowiec osiągnął najwyższy punkt konstrukcyjny i zwieńczony został tradycyjną wiechą.

Pierwszą łopatę na budowie Mojego Miejsca wbito jesienią 2017 roku, a już kilka miesięcy później możemy spojrzeć na ten kawałek nowej miejskiej tkanki ze szczytu budynku biurowego. Według planu, jego budowa zakończy się już w 2019 roku.

Moje Miejsce rośnie w oczach. Zbliżamy się do momentu, kiedy tworzony przez nas kwartał miasta zostanie oddany do użytku. Wkrótce pierwsi pracownicy będą mogli powiedzieć, że Moje Miejsce należy właśnie do nich” – mówi Michał Żelski z Działu Biur Echo Investment.

Pierwszy budynek tej inwestycji to ponad 18 tys. metrów kw. powierzchni biurowej i usługowej. Będzie miał 5 kondygnacji użytkowych. Do końca 2019 roku Echo Investment zbuduje w tej inwestycji jeszcze jeden biurowiec o powierzchni ponad 17 tys. mkw. Oprócz przestrzeni do pracy, Moje Miejsce będzie również miało część mieszkaniową oraz pełną infrastrukturę miejską.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora