rynek nieruchomości na wynajem

Biurowiec Kazimierz Office Center w Krakowie doceniony przez kolejnego najemcę

floriane-vita-88722-unsplashGrupa Altkom jest jednym z liderów polskiej branży szkoleniowej. Firma przenosi swoją krakowską siedzibę do Kazimierz Office Center.

Biurowiec Kazimierz Office Center w Krakowie podpisał umowę najmu powierzchni biurowej z Grupą Altkom. W procesie negocjacji warunków umowy najmu, Najemcę reprezentowała agencja Corees Polska.
Właściciela budynku reprezentowała w procesie najmu agencja BNP Paribas Real Estate Poland, która od wielu lat odpowiada również za zarządzanie obiektem.

– Cieszy mnie, że mimo obiektywnie trudnego czasu, udało się nam przeprowadzić proces i podpisać umowę najmu – mówi Tadeusz Alster Prezes Zarządu Grupy Altkom. Kazimierz Office Center, w pełni odpowiada naszym potrzebom w Krakowie, i pozostaje nam się tam w pełni rozgościć- dodaje.

Finalizacja procesu dla Grupy Altkom to nasz kolejny projekt zrealizowany przez Corees pod Wawelem. Każdy projektów prowadzony jest przez nas indywidualnie, z pełnym i profesjonalnym wsparciem dla naszych Klientów. – mówi Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska. Jednocześnie bardzo dziękujemy za zaufanie i współprace przedstawicielom Grupy Altkom.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora