rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowce w Krakowie i Katowicach od Cavatina Holding z certyfikatem WELL Health-Safety Rating

0f5397600e14708368688f6f56d15962
Budynki z portfela Cavatina Holding –  Ocean Office Park A w Krakowie oraz Global Office Park C w Katowicach otrzymały certyfikat  WELL Health-Safety Rating.

Jest to certyfikat potwierdzający, że budynki spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i tworzą dobre środowisko do pracy oraz interakcji społecznych w obliczu post-pandemicznych wyzwań. Oba budynki zostały oddane do użytku w 2021 r.  Cavatina Holding konsekwentnie realizuje swój plan certyfikacji każdej inwestycji w tym międzynarodowym standardzie. Łącznie deweloper uzyskał już certyfikaty na niemal 140 tys. metrów kw. GLA nowoczesnej powierzchni.

„Szczególnie dziś, kiedy wiele firm dostosowuje swoje modele pracy do aktualnych realiów, bazując na doświadczeniach z ostatnich kilkunastu miesięcy, tak istotne jest, aby także ich przestrzenie biurowe spełniały nowe oczekiwania. Na znaczeniu zyskały między innymi takie aspekty jak kontrola jakości powietrza i wody, bezstykowe przemieszczanie się po budynku czy wprowadzenie nowych zasad utrzymania czystości. W Cavatina Holding stawiamy na jakość naszych inwestycji i doskonalimy stosowane w nich rozwiązania. Wszystkie nasze budynki certyfikowane są w standardzie BREEAM na poziomie Excellent lub Very Good. A teraz bez problemów zadbaliśmy o spełnienie wytycznych Well Building Institute.” – mówi Rafał Malarz, Prezes Zarządu Cavatina Holding.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora