rynek nieruchomości na wynajem

Biurowa nieruchomość inwestycyjna V.Offices w Krakowie z nowym najemcą

V.Offices 2
Nieruchomość inwestycyjna V.Offices jest atrakcyjnym miejscem pracy, oferującym ponad 21 400 m kw. powierzchni biurowej.  

Krakowski biurowiec został doceniony przez kolejnego najemcę. Firma Orange wynajęła ponad 2000 m kw. Nowy najemca w październiku 2022 roku wprowadziła się do nowego biura. Knight Frank, który jest agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca, w procesie negocjacji doradzał właścicielowi – firmie AFI Europe. Najemcę reprezentowała firma doradcza CBRE.

Rozpoczynając rozmowy z Orange wiedzieliśmy, że poszukując nowego biura, firma kładzie bardzo duży nacisk na ekologiczne rozwiązania. V.Offices uznawany jest za najbardziej zielony biurowiec w Polsce. Nasz obiekt oferuje szereg udogodnień oszczędzających energię i wodę, stawiając na odnawialne źródła energii i systemy odzysku ciepła, mocy oraz wilgoci z wentylacji i klimatyzacji. Jestem pewny, że nowi użytkownicy docenią również udogodnienia budynkowe dla rowerzystów, jak również chętnie korzystać będą z zielonego patio,” – komentuje Sebastian Kieć, CEO w AFI Europe Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora