rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowa nieruchomość inwestycyjna Nowy Saski Crescent z portfolio CA Immo z precertyfikacją WELL

Saski Crescent_fot. materiały prasowe CA Immo (1)
Biurowa nieruchomość inwestycyjna Nowy Saski Crescent z portfolio CA Immo z precertyfikacją WELL.

Butikowy biurowiec Nowy Saski Crescent z portfolio CA Immo uzyskał precertyfikację WELL. To efekt działań związanych z kompleksowym i wielowymiarowym projektem jego modernizacji. Precertyfikacja WELL potwierdza, że budynek spełnia obecnie najwyższe standardy w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników, a także minimalnego wpływu obiektu na środowisko naturalne.

Nowy Saski Crescent to wyjątkowy budynek biurowy o powierzchni 15 tys. mkw. zlokalizowany w centrum Warszawy, przy ul. Królewskiej 16. W ostatnich miesiącach przeszedł on gruntowną metamorfozę, w wyniku której powstało tam nowoczesne, zrównoważone i promujące pro-zdrowotne działania miejsce pracy. Renowacja sprawiła, iż obiekt zapewnia wysoką efektywność energetyczną, komfort użytkowania i daje dostęp do jedynych w swoim rodzaju części wspólnych, w tym unikatowej recepcji oraz lobby. To wszystko sprawiło, że Nowy Saski Crescent stał się jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na biurowej mapie Warszawy.

Nasza strategia dotycząca biur z segmentu premium zakłada między innymi stworzenie optymalnych warunków dla budowania dobrego samopoczucia i komfortu najemców przy jednoczesnym zminimalizowaniu śladu środowiskowego obiektu. Modernizacja Nowego Saskiego Crescent jest doskonałym przykładem adaptacji budynku biurowego o bogatej historii do najnowszych standardów budowlanych i wymagań jego użytkowników. Oferuje on powierzchnie klasy A z komfortowymi i inspirującymi miejscami do pracy oraz spotkań. Precertyfikacja WELL potwierdza szczególne walory tego budynku pod względem dbałości o zdrowie użytkowników i najwyższą jakość spędzanego tam czasu, a więc aspektów, które warunkują długoterminową satysfakcję najemców,

mówi Kamila Piekarska, Asset Manager, CA Immo Poland

W lutym 2024 roku globalna firma z branży IT podpisała umowę najmu na ponad 6000 mkw. powierzchni, na której planuje otworzyć swoją polską siedzibę. Dzięki temu poziom wynajmu biurowca Saski Crescent osiągnął poziom niemal 50%.

Źródło: CA Immo Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora