rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowa nieruchomość inwestycyjna Lipowy Office Park w Warszawie z nowym właścicielem

Lipowy Office Park (2)
Biurowa nieruchomość inwestycyjna Lipowy Office Park w Warszawie z nowym właścicielem. Jest nim Futureal.

Grupa Futureal ogłosiła zakup biurowego kompleksu Lipowy Office Park na warszawskiej Ochocie. Zgodnie ze strategią, spółka chce repozycjonować nieruchomość inwestycyjną w kierunku bardziej nowoczesnym i zrównoważonym.
Zrealizowany w 2009 r. przez Hochtief Development, Lipowy Office Park tworzą cztery biurowce klasy A oferujące łącznie 40 tys. mkw powierzchni na wynajem. Na terenie kompleksu znajduje się również obszerny parking z dwiema kondygnacjami podziemnymi i jedną naziemną. Nieruchomość jest położona przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie – w dobrym punkcie komunikacyjnym, niedaleko portu lotniczego na Okęciu.

Przejęcie kompleksu Lipowy Office Park doskonale wpisuje się w naszą strategię inwestycyjną, której ważnym elementem są oportunistyczne zakupy z potencjałem na wysokie stopy zwrotu. Jestem przekonany, że dzięki zapleczu finansowemu i merytorycznemu grupy Futureal, będziemy w stanie znacząco podnieść wartość rynkową kompleksu – podkreśla Karol Pilniewicz, CEO spółki Futureal Investment Partners.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora