rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurową część nieruchomości inwestycyjnej Upper One w Warszawie skomercjalizuje Cushman & Wakefield

f79d0a5f673ca589839f29eb0a5808d3
Biurową część nieruchomości inwestycyjnej Upper One w Warszawie skomercjalizuje firma doradcza Cushman & Wakefield.

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na wyłączego agenta, który zajmie się procesem komercjalizacji części biurowej kompleksu Upper One w Warszawie.
Nieruchomość inwestycyjna Upper One to najnowszy projekt spółki deweloperskiej STRABAG Real Estate w stolicy kraju. Inwestycja zostanie zrealizowana w miejscu nieczynnego biurowca Atrium International.
W ramach inwestycji powstaną: 34-kondygnacyjna wieża biurowa oraz 17-kondygnacyjny hotel. Łącznie Upper One zaoferuje 35 900 mkw. powierzchni biurowej i około 11 000 mkw. GLA przestrzeni hotelowej. Cały projekt zostanie oddany do użytku w 2026 roku.

Budowa Upper One to jeden z priorytetów biznesowych STRABAG Real Estate na najbliższe lata. Do przygotowania koncepcji projektu podeszliśmy niezwykle starannie, chcąc w pełni wykorzystać potencjał tej symbolicznej dla wielu mieszkańców stolicy lokalizacji. Zależy nam, aby kompleks Upper One płynnie wpisał się zabudowę warszawskiego śródmieścia i zaoferował swoim przyszłym najemcom całkiem nową jakość pod kątem użytkowania oraz komfortu pracy. Naturalnym elementem realizacji inwestycji jest jej komercjalizacja, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z tak doświadczonym partnerem jak Cushman & Wakefield,

komentuje Henryk Bilski, Leasing Director w STRABAG Real Estate.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora