Informacje dnia

Archicom poprawia sprzedaż mieszkań

Olimpia-Port---osiedle-społeczne-Archicomu

Olimpia Port. mat. prasowe

151 klientów kupiło w pierwszym kwartale mieszkania od Archicomu we Wrocławiu. To o 20 proc. więcej niż rok temu. 

To wielki sukces osiedli społecznych – Wrocławianie przy decyzji zakupowej zwracają uwagę nie tylko na mieszkanie, ale i na to, co oferuje osiedle i jego bezpośrednia okolica”- komentujeTomasz Sujak, Dyrektor ds. handlowych Grupy Archicom.

Archicom stawia na osiedla społeczne, czyli z bogatą infrastrukturą. Chodzi o lokalizacje, które dają możliwość załatwienia codziennych spraw blisko domu –  a więc obecność sklepów, szkoły przedszkoli itp.  Mieszkańcy Czterech Pór Roku czy Olimpii Port mogą dodatkowo korzystać z osiedlowych fitness, klubów mieszkańca, bezpiecznych placów zabaw czy licznych terenów rekreacyjnych wokół inwestycji. Klienci, którzy zakupili mieszkanie na Słonecznych Stabłowicach już wkrótce będą mogli wypoczywać na własnej plaży. Głównym założeniem idei osiedla społecznego jest budowanie i rozwijanie relacji między ich mieszkańcami.

Archicom realizuje kolejne etapy swoich inwestycji. Grupa Archicom ma również w planach zupełnie nowe inwestycje mieszkaniowe na terenach inwestycyjnych, m.in. na Nowych Żernikach, Swojczycach i Kępie Mieszczańskiej.