rynek nieruchomości na wynajem

Alior Bank finansuje budowę nieruchomości inwestycyjnej Panattoni Park Lublin IV w Świdniku

verstappen-photography-532656-unsplash

Alior Bank finansuje budowę nieruchomości inwestycyjnej Panattoni Park Lublin IV w Świdniku.

Deweloper Panattoni w marcu br. ruszył z budową nieruchomości inwestycyjnej Panattoni Park Lublin IV. Obiekt zajmie docelowo prawie 55 000 m kw., stając się kluczowym zagłębiem produkcyjno-logistycznym regionu. W realizacji inwestycji głównym wsparciem będzie finansowanie ze strony Alior Bank na kwotę 32,8 mln euro.
Kompleks już znalazł 3 najemców, w tym zaawansowane technologicznie firmy produkcyjne.

-„Dzięki kolejnym inwestycjom w regionie lubelskim, w tej lokalizacji mogą rozwijać się przedstawiciele licznych branż, dostrzegając rosnący potencjał rynku. Panattoni Park Lublin IV pozwoli m.in. stworzyć doskonałą platformę dla przedsiębiorstw produkcyjnych i dostosować powierzchnię do specyfiki ich działalności. Ogromnie cieszy nas wsparcie Alior Bank, które potwierdza, że nasze inwestycje na rynkach wschodzących to strzał w dziesiątkę, a instytucje finansowe chcą partycypować w rozwoju mniej nasyconych lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że nasza aktywność przyczynia się do rozwoju regionu i przyciąga kolejne międzynarodowe przedsiębiorstwa” – mówi Karina Trojańska, Chief Financing & Operating Officer w Panattoni.

Panattoni Park Lublin IV powstaje w ramach Strefy Aktywności Gospodarczej w Świdniku i sprawdzi się w obsłudze pełnej gamy procesów: magazynowych, logistycznych, produkcyjnych czy e-commerce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora