Informacje dnia

ALFA Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna wychodzi z kolejną propozycją niestandardowej przestrzeni

Neon Room_Alfa_Centrum_fot_1
ALFA Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna wychodzi z kolejną propozycją niestandardowej przestrzeni.

ALFA Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna mieści się na gdańskim Przymorzu. W obiekcie niedawno otwarta została strefa coworkingu, która powstała z myślą o studentach, osobach szukających miejsca do pracy zdalnej czy freelancerach oraz młodych przedsiębiorcach.

ALFA Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna wychodzi z kolejną, po strefie coworkingu, propozycją niestandardowej przestrzeni. Tym razem gdańskie centrum handlowe otworzyło Neon Room – miejsce sprzyjające kreatywnym aktywnościom. Zaaranżowany w neonowe tło i loftowy wystrój lokal, otwarty jest bezpłatnie dla wszystkich, którzy szukają oryginalnej scenerii do zdjęć. Ponadto przestrzeń można wynająć na potrzeby m.in. sesji fotograficznych, teledysków, spotkań czy artystycznych przedsięwzięć.

Mieszkańcy Trójmiasta mają teraz możliwość korzystania z nowej przestrzeni kreatywnej, którą otworzyła ALFA Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna. Kolorowy Neon Room to pokój będący gotową scenerią do robienia oryginalnych zdjęć, ale też nowe miejsce na mapie Gdańska, które można wynająć do realizacji profesjonalnych sesji fotograficznych, teledysków czy innych artystycznych przedsięwzięć.

Industrialne wnętrze i czarne wykończenie lokalu wzmacniają efekt wizualny neonów, co daje spektakularny efekt na fotografiach, a także stanowi efektowną oprawę np. do artystycznych performance na żywo. Jak zaznacza dyrektor galerii, Neon Room jest kolejnym wyjściem w stronę osób młodych, kreatywnych, przedsiębiorczych.

Sukcesywnie staramy się budować i rozwijać naszą galerię jako miejsce dla osób młodych, szukających miejsc na szeroko pojęty rozwój, wartościowe spędzanie czasu, ale też realizację swoich pasji czy wyrażanie siebie w różny sposób. W oparciu o takie potrzeby komponujemy naszą ofertę kulturalno-rozrywkową. Teraz zapraszamy wszystkich do nowo otwartej strefy kreatywnej jaką jest Neon Room – mówi Lech Polański, Centre Manager ALFA Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej.

Neonowy lokal znajduje się na poziomie +1 centrum handlowego. Czynny jest w dniach oraz godzinach otwarcia galerii. Poza zamkniętymi wydarzeniami, przestrzeń jest otwarta dla wszystkich bezpłatnie.

mat.pras.