rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

ALDI z nową nieruchomością inwestycyjną w Radzyminie

ALDI

ALDI z nową nieruchomością inwestycyjną w Radzyminie, która poszerza portfolio firmy.

W środę w dniu 28 września2022 roku swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep ALDI w Radzyminie. Nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana jest przy ul. Wołomińskiej 5. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.
Sklep w Radzyminie przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1390 metrów kw.

– „Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces, jest to potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI. Wierzymy, że klienci naszego nowego sklepu w Radzyminie znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów.” – mówi Wojciech Seroczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora