Z życia spółek

ALDI z czwartą nieruchomością handlową w Białymstoku

HyperFocal: 0

ALDI z czwartą nieruchomością handlową w Białymstoku. Już dzisiaj, tj. w środę 14 lutego o godzinie 6:00, swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Białymstoku.

Nowa placówka, zlokalizowana przy ul. Bacieczki 213, będzie już 9 sklepem w województwie podlaskim i 311 w skali całego kraju. Z okazji otwarcia ALDI zaplanowało dla swoich klientów degustacje i specjalne promocje – 25% na odzież i obuwie.

Na odwiedzających nowy sklep ALDI w Białymstoku czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci mają okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w ALDI, takich jak np. sery, wędliny i szeroki wybór słodyczy. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00. Natomiast w kolejnych tygodniach funkcjonowania sklepu na klientów czekają specjalne bony zakupowe.

– Wierzymy, że już wkrótce osoby odwiedzające nasz nowy sklep w Białymstoku odkryją swoje ulubione produkty w naszej ofercie i dołączą do grona stałych klientów. Aby jeszcze mocniej ich do tego zachęcić, w kilka tygodni od otwarcia uruchomimy dodatkową akcję z bonami na zakupy. W jej ramach każdy, kto zrobi zakupy za 100 zł otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (5 bonów po 20 zł) na kolejne zakupy – mówi Wojciech Seroczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.

Źródło: ALDI.