rynek nieruchomości na wynajem

Agart-Pro na dłużej w nieruchomości inwestycyjnej Eurologis Centrum Logistyczne

Eurologis Centrum Logistyczne
Agart-Pro na dłużej w nieruchomości inwestycyjnej Eurologis Centrum Logistyczne. Firma Agart-Pro, partner cukierni, lodziarni i piekarni w zakresie dostawy produktów spożywczych, przedłużyła umowę z Eurologis Centrum Logistyczne. Najemca zajmuje w obiekcie prawie 1800 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. W negocjacjach Klienta reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Eurologis Centrum Logistyczne jest położone w odległości 16 km od centrum Wrocławia.
Agart-Pro to firma zajmująca się dystrybucją produktów spożywczych do cukierni, lodziarni i piekarni działających na terenie następujących województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego. Szybka i sprawna obsługa Klientów jest możliwa m.in. dzięki posiadaniu przez spółkę czterech filii. Oferowane produkty Agart-Pro pozyskuje bezpośrednio od producentów – to renomowane przedsiębiorstwa z całego świata, np. Dawn Foods, Irca, Bakels, Komplet, Credin, Uniferm, Kruszwica, OSM Bieruń, Arctos i wiele innych. Za swoją działalność firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana – uzyskała m.in. tytuł Gazeli Biznesu.

Realizacja powierzonego nam zadania wymagała dobrego rozpoznania rynku firm z sektora FM, a to z uwagi na ważne dla najemcy kwestie techniczne dotyczące budynku. Lokalne wsparcie Anny Domańskiej, która od wielu lat zajmuje się nieruchomościami na rynku wrocławskim, pomogło uzyskać atrakcyjne warunki adaptacji jednostki. Rola doradcy nie ogranicza się jedynie do wsparcia podczas negocjacji warunków komercyjnych czy zapisów umownych – często wykorzystujemy też nasze kontakty biznesowe, aby pomóc naszym Klientom. Tak było w przypadku Agart-Pro. Cieszymy się, że zostaliśmy po raz kolejny obdarzeni zaufaniem – mówi Jakub Dudkiewicz, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska.

Źródło: Newmark Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora