rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

260 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych od Grupy Murapol z pakietami bonusów

Łódź-Murapol Agosto
260 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych od Grupy Murapol z atrakcyjnymi pakietami bonusów.

Jak przystało na wakacyjny miesiąc, lipiec rozpieszcza dobrą pogodą i wysokimi temperaturami. Rozgrzane do czerwoności są także promocyjne ceny mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w ramach najnowszej akcji Grupy Murapol! Tym razem deweloper stawia do dyspozycji nabywców pulę 260 lokali z pakietami bonusów w 13 miastach na terenie całej Polski. Specjalnie dla swoich klientów, Grupa Murapol organizuje też Mieszkaniowy Dzień Otwarty, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. 13 lipca deweloper poszerzy pulę mieszkań i apartamentów inwestycyjnych objętych letnią promocją o 5 dodatkowych lokali w każdym mieście.

– Lato to czas, w którym nasi klienci mogą przeznaczyć więcej czasu na poszukiwanie wymarzonego M lub w spokoju rozejrzeć się za ciekawą okazją inwestycyjną. W Grupie Murapol regularnie organizujemy promocje i dopasowujemy ofertę do różnorodnych potrzeb i oczekiwań nabywców, by dostarczać im jak najwięcej udogodnień w atrakcyjnych cenach. W okresie letnim nasi klienci również mogą liczyć na szereg interesujących akcji – w ramach lipcowej oferty specjalnej można zyskać korzystny pakiet bonusów, a pula 260 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych o zróżnicowanych metrażach od 29 do 98 mkw., układach od kawalerek po 5-pokojowe, z balkonami, tarasami z ogródkami oraz pakietem antysmogowym w standardzie odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Deweloper objął lipcową promocją lokale w 25 inwestycjach na terenie 13 miast: Bielska-Białej, Bydgoszczy, Chorzowa, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia i Wrocławia. Wybierając mieszkanie lub apartament inwestycyjny z pakietem bonusów, który obejmuje: rabat w cenie, nawet 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej lub naziemne, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu, można zaoszczędzić nawet 233 tys. zł.

Źródło: Grupa Murapol.