rynek nieruchomości na wynajem

Wydział Gospodarczy i Rodzinny gdyńskiego Sądu Rejonowego wynajął biuro w nieruchomości komercyjnej w Gdyni

podolska_21
W majb br. Wydział Gospodarczy i Rodzinny gdyńskiego Sądu Rejonowego zajął ponad 2 000 mkw. powierzchni w biurowcu Podolska 21 w Gdyni.

Do dyspozycji najemcy przeznaczono część parteru, pierwsze piętro, a także 20 miejsc parkingowych. Biurowiec Podolska 21 to budynek wysokiej klasy oferujący powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe. Mieści się w centrum Gdyni, na granicy dzielnic Działki Leśne i Śródmieście w pobliżu jednej z głównych ulic tej części miasta.

Budynek Podolska 21 przez wiele lat był kojarzony z reprezentacyjnymi siedzibami dużych firm IT, takich jak Prokom oraz Asseco, które zajmowały większość powierzchni. Obecnie z powodzeniem przyciąga nowych najemców. Wysoka jakość wykończenia oraz świetna lokalizacja w centrum Gdyni były ważnymi czynnikami przy wyborze siedziby Sądu, zarówno ze względu na jego pracowników, jak i wszystkich przyszłych interesantów – komentuje Adam Schroeder, Assiociate, Regional Head Northern Poland, Cushman & Wakefield.

Bardzo cieszymy się z zawarcia umowy z Sądem Rejonowym oraz z możliwości goszczenia go pod naszym adresem. Taka instytucja niewątpliwie zasługuje na siedzibę w nowoczesnym budynku wysokiej klasy, jakim jest Podolska 21. Jesteśmy przekonani, że zarówno pracownicy Sądu jak i wszyscy interesanci docenią nie tylko komfort wnętrz, ale również centralną lokalizację w mieście i łatwość dostępu. Od czasu zakupu budynku do portfela grupy First Property w ubiegłym roku, do budynku wprowadziło się już kilka firm, a w ostatnim czasie cieszy się on coraz większym zainteresowanie wśród potencjalnych nowych najemców – mówi Jeremi Słomiński, przedstawiciel First Property Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora