ZAREKLAMUJ się na PORTALU KOMERCJA24.pl

Portal komercja24.pl jest jednym z najbardziej poczytnych serwisów informacyjno- ofertowych z dziedziny inwestowania w nieruchomości i inne akcje. Adresowany jest do podmiotów i osób działających w branży nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych.

Komercja24 jest portalem pozwalającym na bieżąco monitorować zmiany na rynku, aktualne trendy oraz nowo realizowane projekty. Daje dostęp do bieżących informacji rynkowych oraz branżowej wiedzy.

W przypadku zainteresowania szerszą prezentacją Państwa produktu, inwestycji, nieruchomości lub zakupu/wynajmu nieruchomości itp. polecamy reklamę na KOMERCJA24 na głównej stronie w prawej kolumnie „reklama” lub w środkowej kolumnie między blokami tematycznymi. Możliwa jest również publikacja artykułu sponsorowanego. Wyjątkową ofertą, którą możemy Państwu zarekomendować jest Partnerstwo z portalem Komercja24.pl

 

REKLAMA:

Są to stałe banery 225×320 px z bezpośrednim przekierowaniem na stronę zamawiającego. Reklama jest widoczna na głównej stronie portalu, w prawej kolumnie. Cena: 780 zł netto/miesiąc.

 

BANERY REKLAMOWE w  ŚRODKOWEJ KOLUMNIE:

Banery rotacyjne o wymiarach 455×208 px zlokalizowane na głównej stronie, w środkowej kolumnie między blokami tematycznymi, przekierowujące na stronę zleceniodawcy. Cena (w zależności od lokalizacji) od 680 zł do 1400 zł netto.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY:

Państwa artykuły sponsorowane o dowolnej wielkości oraz liczbie znaków możemy umieścić na głównej stronie w odpowiednim bloku tematycznym. Redakcja zastrzega sobie prawo zmiany do 10% treści artykułu lub odrzucenia zlecenia, tekst zostanie przesłany do autoryzacji. Artykuł nie może być wcześniej publikowany w Internecie. Publikacja jest umieszczona na czas nieokreślony (gwarancja pierwszej strony przez co najmniej 3 dni), może zawierać max. 2 linki zewnętrzne, które będą aktywne przez okres 2 miesięcy od daty publikacji.

Zajawka artykułu w postaci zdjęcia i tytułu pojawi się na głównej stronie. Koszt 800 zł netto.

 

PARTNER portalu KOMERCJA24.pl:

Stała prezentacja logotypu firmy na głównej stronie w bloku „Partnerzy Portalu”. Partner może umieszczać swoje teksty w każdej kategorii tematycznej z własnym logo. Artykuły są umieszczane przez redakcje serwisu i mogą być przez nią modyfikowane, treści nie mogą być wcześniej publikowane w Internecie. Umowa na współprace zawierana jest na minimum 6 miesięcy. Koszt miesięczny 4000 zł netto.

 

Zamówienia: kontakt@komercja24.pl