rynek nieruchomości zabytkowych na sprzedaż

Sprzedają zabytkowy pensjonat Długopole Zdrój

dlugopoleFirma WGN podpisała umowę  na wyłączność sprzedaży XIX – wiecznego zabytkowego pensjonatu w znanym uzdrowisku w Kotlinie Kłodzkiej – Długopole Zdrój, zaledwie 10 km od granicy czeskiej i 20 od Kłodzka. Posiadłość została wystawiona na sprzedaż wraz z drugim budynkiem turystycznym.

Pensjonat z końca XIX wieku to nieruchomość zabytkowa po gruntownej renowacji. Obiekt ma powierzchnię  510 m2. Na trzech kondygnacjach znajduje się 7 komfortowych pokoi z łazienkami i pełnym wyposażeniem, sala restauracyjna oraz sala kominkowa. W dolnej kondygnacji pomieszczenia gospodarcze: kuchnia z windą przystosowana do przygotowania posiłków dla pensjonariuszy, kotłownia, pralnia.

Drugi budynek to nowoczesny, trzykondygnacyjny pensjonat o powierzchni 490 m2. Na parterze znajduje się 7 pokoi z łazienkami z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, 2 garaże, na piętrze: apartament-mieszkanie właścicieli oraz
dwa luksusowe dwupoziomowe apartamenty.

Obie nieruchomości komercyjne  funkcjonują niezależnie, ale tworzą spójną całość w otoczeniu  ogrodu z kaskadami, lampami, ławeczkami oraz zadaszoną altaną. . Pensjonaty są  przygotowane do rozpoczęcia działalności, uzyskane niezbędne pozwolenia i odbiory. Cena ofertowa obu posiadłości to 3,5 mln zł.