rynek nieruchomości na wynajem

Rozbudowa nieruchomości handlowej Nowej Górnej w Łodzi na ostatniej prostej

default

Rozbudowa nieruchomości handlowej Nowej Górnej w Łodzi na ostatniej prostej.

Przy obiekcie już wyrósł nowy park handlowy, który pomieści cztery sklepy. Trwają też ostatnie prace wykończeniowe budynku oraz terenów wokół inwestycji. Do retail parku weszli także najemcy, którzy zaczynają prace fit-out’owe, czyli związane z wykończeniem i aranżacją lokali.

– Sam budynek jest już zamknięty, a wszystkie powierzchnie zostały przekazane najemcom do dalszych prac – informuje Paweł Dolański z Greenman Poland.

– Marki przystąpiły do przygotowania swoich sklepów. Przed nimi prace związane z aranżacją przestrzeni handlowych, a w kolejnym etapie, tuż przed otwarciem, z towarowaniem. Po naszej stronie trwają natomiast ostatnie prace związane z instalacjami wewnętrznymi – dodaje.

Część robót trwa teraz wokół parku handlowego. – Skupiamy się obecnie na pracach związanych z dokończeniem zagospodarowania terenu. Na tym etapie powstają miejsca parkingowe, które będą ulokowane przy obiekcie, a także drogi i chodniki prowadzące do inwestycji – wylicza Paweł Dolański.

Najbliższe tygodnie na budowie upłyną też na dalszych pracach instalacyjnych wewnątrz oraz nad przyłączem energetycznym. Sama inwestycja realizowana jest według planu. Oznacza to, że pierwsi klienci zrobią tu zakupy już w II kwartale tego roku.

Trwająca od lipca 2023 roku rozbudowa to już kolejna w ostatnich latach inwestycja przy ul. Kolumny 6/36. Latem 2022 roku zakończyła się tu wielowymiarowa modernizacja centrum handlowego, która objęła m.in. elewację, a także wnętrza obiektu.

Źródło: Nowa Górna.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora