rynek nieruchomości na wynajem

Park logistyczny Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Dąbrówka po rozbudowie

Park logistyczny RSP DąbrówkaWPIP zakończyło prace związane z rozbudową parku logistycznego należącego do RSP Dąbrówka, w ramach której powstała hala magazynowo-produkcyjna oraz biurowiec. Najemcą większej części powierzchni został Dimark, pozostała będzie użytkowana przez firmę SAPALA. Za projekt i rozbudowę kompleksu odpowiadało WPIP.

Park logistyczny należący do Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Dąbrówka jest zlokalizowany przy ul. Polnej, na zachód od Poznania. W ramach rozbudowy kompleksu powstała czteromodułowa hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 5,7 tys. m kw. oraz dwukondygnacyjny biurowiec (520 m kw.). Obiekt jest przygotowany pod montaż instalacji fotowoltaicznej. Za projekt i generalne wykonawstwo odpowiedzialna była firma WPIP.

– To koniec kolejnego etapu prac związanych z powstaniem i rozbudową parku logistycznego w Dąbrówce, które trwają od 2015 r. – mówi wiceprezes zarządu WPIP Janusz Signetzki. – Chciałbym podkreślić, że przez ten czas nasze relacje z inwestorem układają się doskonale, dzięki czemu możemy obserwować jak kompleks stale rośnie, zyskując kolejnych najemców.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora