rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomości komercyjne w Katowicach: biurowiec DL Piano z nowym najemcą

Perspektywa najemcy i inwestora: biura na Śląsku

Urząd Dozoru Technicznego wynajął powierzchnie biurowe w Katowicach przy ulicy Wrocławskiej 54 w jednym z najnowszych nieruchomości komercyjnych o charakterze biurowym na Śląsku – DL Piano.

Nieruchomość komercyjna DL Piano to budynek powstały w oparciu o unikalną strategię wznoszenia kompleksów biurowych, wdrożoną przez inwestora i dewelopera: DL Invest Group. Strategia DL Invest Group zakłada realizację projektów biurowych ukierunkowanych na maksymalne zaspokojenie potrzeb najemców, a także okolicznych społeczności dzięki multifunkcjonalności. Biurowiec DL Piano będzie certyfikowany w ekologicznym systemie BREEAM In-Use.
W transakcji pośredniczyła firma doradcza Nuvalu Polska.

„DL Piano to wyjątkowy projekt, którego unikalny charakter potwierdza komplementarność obecnych na jego powierzchniach funkcji: dominująca funkcja biurowa uzupełniana jest przez znaczący udział powierzchni handlowych i usługowych w ofercie projektu. W rezultacie otrzymaliśmy kompleks doskonale wpisujący się w potrzeby najemców, a także w potrzeby najbliższych, lokalnych społeczności, które chętnie korzystają z rozbudowanej oferty naszego obiektu” – mówi Łukasz Tomczyk, Dyrektor ds. Komercjalizacji w DL Invest Group. „Wszystkie nasze projekty przygotowujemy tak, aby idealnie pasowały do kontekstu danej lokalizacji, przez co zyskują wartość dodaną także w oczach naszych najemców. Większość codziennych spraw mogą załatwić w obrębie jednej nieruchomości, co generuje znaczące oszczędności czasu i pieniędzy – eliminuje zbędne przemieszczanie się po mieście” – podkreśla Łukasz Tomczyk.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora