rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna .KTW II w Katowicach zarządzana przez Colliers

KTWColliers, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, przejęła w zarządzanie drugą część katowickiego kompleksu biurowego .KTW.

Jest to nieruchomość inwestycyjna należąca do TDJ Estate. Firma Cilliers zarządza również pierwszym etapem inwestycji – .KTW I.
Nieruchomość inwestycyjna .KTW II to nowoczesny, 31-piętrowy biurowiec oddany do użytku w lutym 2022 roku. Wchodzi w skład kompleksu biurowego .KTW w Katowicach. Jego łączna powierzchnia wynosi ponad 62 tys. mkw., z czego 58 tys. mkw. zajmują biura, pozostałą część (niemal 4 tys. mkw.) przeznaczono na lokale handlowo-usługowe.

Od samego początku w realizacji naszej flagowej inwestycji – kompleksu biurowego .KTW – stawiamy na profesjonalizm oraz wysoką jakość. .KTW jest wyrazem tego, co w Katowicach i całym obszarze metropolitalnym najlepsze, symbolizuje nasze zaangażowanie w rozwój regionu. Najwyższy budynek na Śląsku wymaga najlepszej jakości obsługi, dlatego też po raz kolejny nasz wybór padł na firmę Colliers, która już od 4 lat z powodzeniem i nieprzerwanie zarządza .KTW I – niższym budynkiem wchodzącym w skład kompleksu – mówi Bartłomiej Solik, Partner Zarządzający w TDJ Estate.

W ramach .KTW II na rynek katowicki trafiło blisko 40 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej. 

Cieszymy się, że kolejny budynek jednego z najbardziej rozpoznawalnych kompleksów biurowych w Katowicach dołącza do naszego portfolio. Zarządzanie oboma biurowcami .KTW umożliwi nam budowanie synergii między nimi i holistyczne dbanie o komfort najemców. Dziękujemy firmie TDJ Estate, że po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i możemy z powodzeniem kontynuować naszą długoletnią współpracę – mówi Agnieszka Krzekotowska, Senior Partner, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora