rynek nieruchomości na wynajem

Najemca New Yorker na kolejnych 5 lat w nieruchomości handlowej Galeria Sandecja w Nowym Sączu

IMG_5532
Najemca New Yorker na kolejnych 5 lat w nieruchomości handlowej Galeria Sandecja w Nowym Sączu.

Focus Estate Fund, nowy właściciel Galerii Sandecja, z radością potwierdza przedłużenie umowy najmu z New Yorker na kolejne 5 lat.

Focus Estate Fund niedawno nabył Galerię Sandecja, co podkreśla ich zobowiązanie do dalszego rozwoju tego centrum handlowego, aby stało się kluczowym miejscem zakupów i spotkań w regionie. Teraz New Yorker potwierdza swoje zobowiązanie, przedłużając umowę najmu. New Yorker jest obecny w centrum handlowym od czerwca 2009 roku , a teraz umowa najmu została przedłużona o kolejne 5 lat, aż do 2029 roku. New Yorker zajmuje jedno z największych miejsc w centrum, co czyni tę markę jednym z najważniejszych najemców takich jak Martes Sport, Douglas, Deichmann, Wojas, CCC i wielu innych.

Maxim Shkolnik, Partner Zarządzający w Focus Estate Fund, powiedział: Decyzja New Yorkera o przedłużeniu umowy najmu o kolejne pięć lat świadczy o solidności i różnorodności portfolio najemców oraz atrakcyjności lokalizacji dla tak renomowanych marek. Naszym celem jest kontynuowanie wysiłków związanych z marketingiem i inwestycjami, aby nasze centrum handlowe nadal przyciągało coraz większą liczbę najemców i oferowało wyjątkowe możliwości zakupów dla klientów.”

Źródło: Focus Estate Fund.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora