rynek nieruchomości na wynajem

Firma Aon przenosi się do biurowej nieruchomości komercyjnej Skyliner w Warszawie

Skyliner by Karimpol_11

Firma Aon przenosi się do biurowej nieruchomości komercyjnej Skyliner w Warszawie.

Aon na nową siedzibę swojego warszawskiego biura wybrał przestrzenie w biurowcu Skyliner, należącym do portfela Karimpol Group. Pod koniec tego roku Aon wprowadzi się na 36. piętro budynku. Corees Polska reprezentował w tym procesie Najemcę, zaś Wynajmującego – agencja CBRE.
Biurowiec Skyliner to jeden z siedmiu najwyższych budynków w Polsce i najnowsza inwestycja Grupy Karimpol. Nieruchomość komercyjna oferuje 49 000 mkw. powierzchni do wynajęcia na 42 kondygnacjach.

Wybraliśmy tę lokalizację głównie ze względu na preferencje naszych pracowników, a także dobre skomunikowanie każdym ze środków transportu miejskiego – mówi Dominika Kozakiewicz, CEO Aon Polska – Dodatkowym plusem jest bliska odległość od naszego dotychczasowego biura, dzięki czemu wszyscy dobrze znamy te okolice. Doceniamy też lokalną infrastrukturę sprzyjającą spotkaniom w kawiarniach czy restauracjach oraz bliskość hotelu dla naszych gości. Jednym z kluczowych argumentów jest również to, że Skyliner to „zielony” budynek, zorientowany na ESG, ograniczający emisyjność i zużycie wody czy przyjazny dla rowerzystów.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora