rynek nieruchomości na wynajem

Warszawski biurowiec z nowymi najemcami na pokładzie

Grzybowska Park (1)

W biurowcu Grzybowska Park w Warszawie pojawiło się dwóch nowych najemców.

Nowymi najemcami w biurowcu są firmy: Nes Global Talent i TCL Research Europe. W transakcjach najmu właściciela nieruchomości reprezentowała firma doradcza Savills.
TCL Research Europe jest firmą badawczo-rozwojową zajmującą się tworzeniem nowych technologii z zakresu sztucznej inteligencji i big data. W biurowcu w Warszawie TCL Research Europe wynajęło około 750 m kw. na piątym piętrze. W transakcji najemcy doradzała firma Savills.
NES Fircroft to międzynarodowa firma rekrutacyjna, która specjalizuje się w pozyskiwaniu kandydatów do pracy dla branż technicznych. Firma zajmie około 300 m kw. powierzchni zlokalizowanej na pierwszym piętrze. Firmie NES Fircroft w procesie wyboru biura doradzał dział reprezentacji najemcy firmy Colliers.
Grzybowska Park to nowoczesny, butikowy budynek biurowy zlokalizowany w centrum Warszawy, przy ul. Grzybowskiej 5a. Oferuje 10 370 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

Grzybowska Park to jeden z nielicznych biurowców w centrum stolicy, który posiada swój własny ogród. Najemcy budynku bardzo cenią sobie to, że w pogodne dni mogą chwilę odpocząć w cieniu, wśród zieleni i nabrać w ten sposób energii do dalszej pracy. Dzięki pozostałym pracom modernizacyjnym, budynek oferuje też wysoką jakość materiałów wykończeniowych i może śmiało konkurować z nowymi inwestycjami” – mówi Agnieszka Węgrzyńska, Associate w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora