rynek nieruchomości na wynajem

Trwa budowa nieruchomości inwestycyjnej Prologis Park Prague Ostredek

verstappen-photography-532656-unsplashPowstająca obecnie inwestycja komercyjna oznacza nowe możliwości i nowe partnerstwa.

Część budynku DC1 w ramach Prologis Park Prague D1 Ostredek jest już wynajęta przez Zeppelin CZ – dystrybutora części zamiennych do maszyn budowlanych, rolniczych i górniczych marki Caterpillar. Firma będzie korzystać z idealnej lokalizacji przy autostradzie D1 łączącej dwa największe miasta w Czechach – Pragę i Brno. Zapewni jej to wygodny i szybki dostęp do głównych rynków czeskich i europejskich. Najemca zajął 4 123 metrów kwadratowych powierzchni logistycznej.

„Rozpoczęcie budowy Prologis Park Prague D1 Ostredek to szczególny moment dla nas wszystkich. Wkrótce powitamy Zeppelin CZ w ich nowej siedzibie, w której znajdzie się pod najlepszą opieką doświadczonego Customer Experience Team, który zapewnia stałe wsparcie w codziennych operacjach oraz na bieżąco odpowiada na pojawiające się potrzeby naszych najemców” – mówi Anna Jůzová, Leasing and Customer Experience Manager w Prologis.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora