Inwestycje publiczne

Truckers Life i MDC2 Park Łódź South we współpracy

default

Truckers Life i MDC2 Park Łódź South we współpracy.

MDC² Park Łódź South to nowoczesny park magazynowy zlokalizowany u zbiegu autostrady A1 i drogi krajowej nr 12 w Głuchowie koło Łodzi.
MDC² Park Łódź South jest w trakcie budowy. Inwestycję finansuje fundusz Fortress Real Estate Investments Limited (Fortress).
MDC² – działający na polskim rynku deweloper powierzchni magazynowych i logistycznych budowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Na terenie MDC² Park Łódź South powstanie zewnętrzna siłownia przygotowywana we współpracy z Fundacją Truckers Life.

„Dobrostan kierowców pojazdów ciężarowych stanowi ważną część realizowanej przez Fortress i MDC2 polityki ESG. Na fundamencie tej strategii prowadzone są wszelkie działania związane z rozwojem obydwu przedsiębiorstw. Ideą projektu Rest & Move jest promocja zdrowego stylu życia i poprawa warunków pracy zarówno kierowców, jak i wszystkich osób korzystających z naszych obiektów magazynowych. Zależy nam na dobrej kondycji kierowców, wierzymy, że zdrowy kierowca to kierowca bezpieczny” – mówi Adrian Winiarek, Development Director , MDC2.
„Wszelkie działania, których celem jest poprawa dobrostanu kierowców, zasługują na uznanie. Cieszymy się, że świadomość ich ważności w branży magazynowej wzrasta. Razem z MDC2 uruchamiamy już drugą tego typu siłownię. Dla nas przychylność MDC2 jest bardzo ważna, dzięki niej kreujemy nową perspektywę dla tej grupy zawodowej. Kierowcy sami nie zwojują poprawy ich warunków pracy, jednak pomóc w tym może zrównoważone i odpowiedzialne podejście dewelopera magazynowego, jakim jest MDC2, i nasze – fundacji troszczącej się o ich los. Wspólnymi siłami możemy zdziałać o wiele więcej” – mówi Dagmara Trusewicz, prezes Fundacji Truckers Life.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora