Z życia spółek

Tradycyjna wiecha na krakowskim V.Offices

V.Offices

26 kwietnia tradycyjna wiecha zwieńczyła kolejny etap inwestycji V.Offices. Inwestycja ta realizowana jest przez AFI Europe.

inwestycja V.Offices powstaje w centrum Krakowa, przy Al. 29 Listopada. Ten nowoczesny biurowiec ma zostać oddany do użytku jeszcze w 2018 roku. Za komercjalizację obiektu odpowiada Knight Frank.

Biurowiec V.Offices będzie oferował prawie 38 tysięcy metrów kw. powierzchni komercyjnej, z czego niemal 25 tysięcy metrów kw. będzie stanowiła powierzchnia biurowa. Nazwa odzwierciedla bryłę budynku, która przypomina kształtem literę „V”. Inwestorem i deweloperem biurowca jest AFI Europe. Autorem projektu architektonicznego jest Iliard Architecture & Project Management z siedzibą w Krakowie. Generalnym wykonawcą jest firma Warbud.

Wiecha to przede wszystkim symbol ukończenia najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych prac konstrukcyjnych i doprowadzenie budowy do etapu stanu surowego otwartego. Dla nas to również potwierdzenie, że prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem i już pod koniec 2018 r. będziemy mogli przekazać powierzchnie biurowe i usługowe najemcom.” – mówi Sebastian Kieć, prezes AFI Europe Poland.