rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Stan surowy inwestycji Witaj w Poznaniu zakończony

Osiedle Witaj wizualizacja2
W dniu 11 maja br. odbyła się uroczystość zawieszenia symbolicznej Wiechy na I etapie Osiedla Witaj w Poznaniu.

To projekt Rednet Investment, którego Inwestorem zastępczym jest APP-Projekt. Inwestycja osiągnęła stan surowy i dalej prowadzone będą prace wykończeniowe wewnątrz budynków.
APP-Projekt pełni na Osiedlu Witaj funkcję Inwestora zastępczego i koordynuje prace projektowe przy budowie I etapu kompleksu powstającego przy ul. Czarnucha w Poznaniu.

Niezwykle cieszymy się, że osiągnęliśmy kamień milowy w realizacji projektu Osiedle Witaj, czyli jego stan surowy. Pomimo zewnętrznych wyzwań, etap I prowadzony jest zgodnie z założeniami, i obecnie przechodzimy do prac związanych z wykończeniem wnętrz budynków – zaznacza Michał Korwin-Małaszyński, Członek Zarządu APP-Projekt.

Inwestycja zrealizowana zostanie w czterech etapach, na które łącznie składać się będzie 500 mieszkań. I etap zakłada wybudowanie 110 lokali mieszkaniowych, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych – o powierzchni od 37 do 87 mkw, z balkonami lub ogródkami. Do inwestycji przynależeć będzie wielopoziomowy parking oraz naziemne miejsca postojowe.
Zakończenie I etapu i oddanie lokali do użytkowania planowane jest na III kwartał 2023 r.