rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Rozbudowują centrum handlowe Auchan w Gdańsku

Wizualizacja_CH Auchan Gdańsk 1(2)Centrum handlowe Auchan w Gdańsku jest w trakcie rozbudowy. Obecnie trwa drugi etap inwestycji, a całość zakończy się na koniec 2016 roku. Wówczas całkowita liczba lokali wzrośnie do 70, a powierzchnia GLA galerii handlowej Auchan Gdańsk osiągnie ponad 15 350 m2.

Klienci będą mieli do dyspozycji między innymi takie sklepy jak Media Expert, Terranova, Carry, Orsay, Ryłko, City Sport, DIVERSE, HI MOUNTAIN, MARTES SPORT, Deichmann, CCC, Kinderplaneta, Vision Express, JUBITOM, KFC, Krakowski Kredens, Berlin Doner Kebab, Carte d’Or oraz Pizza Pai.

Na razie wśród nowych najemców lokali handlowych są Orange i PEPCO. Salon marki PEPCO o powierzchni 400 mkw. zlokalizowany będzie w części galerii, której przebudowa zakończy się w trzecim kwartale 2016 r.

Z kolei salon Orange, który już działa w Centrum Handlowym Auchan, zgodnie z podpisaną nową umową, po przebudowie zmieni usytuowanie i zajmie lokal o powierzchni 39 mkw.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieszczące się przy ulicy Szczęśliwej 3 zostało otwarte w 1998 roku. Jest jednym z pierwszych obiektów handlowych Immochan, jakie powstały w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora