Informacje dnia

Retail Parku Włocławek przedłuża umowę z najemcą

park-handlowy-wloclawek-fot-newbridge
Jedna z najbardziej popularnych sieci dyskontów tekstylnych KiK zdecydowała się na prolongatę umowy najmu w Retail Parku Włocławek, w dodatku w większym lokalu.

Obiekt we Włocławku to jeden z trzech znajdujących się portfolio Newbridge nowoczesnych parków handlowych typu convenience centre. Firma KiK jest jednym z ośmiu najemców obiekt. Firma podjęła decyzję o przedłużeniu umowy z Newbridge. Tym samym KiK pozostanie w Retail Parku Włocławek na okres kolejnych 5 lat.

– KiK to jeden z kluczowych najemców Retail Parku Włocławek, a także ze względu na swoją mocną pozycję na rynku jeden z filarów naszej oferty modowej. Boom na dyskonty niespożywcze w Polsce jest faktem, a te w swoich planach ekspansji coraz częściej ujmują lokalne obiekty typu convenience, czego przykładem są parki handlowe Newbridge. Decyzję o prolongacie traktujemy więc jako dowód zaufania oraz wiary w stabilny rozwój sieci KiK w naszych obiektach – mówi Karolina Nitowska, leasing manager Newbridge.

 

– Wybór tej lokalizacji od początku doskonale wpisywał się w nasze sieciowe wymagania lokacji sklepów KiK – duża ilość miejsc parkingowych, odpowiedni tenant-mix – to jedne z głównych parametrów, na które zwracamy uwagę w naszych działaniach ekspansywnych i wszystkie znaleźliśmy w Parku Handlowym Newbridge Włocławek – mówi Robert Boguszewski, Dyrektor Generalny KiK.

 

Źródło: Newbridge/Guarana PR.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora