rynek nieruchomości na wynajem

Powierzchnia magazynowo-biurowa pod Warszawą dla Grupy Stalman

pexels-cleyder-duque-3995414
Grupa Stalman jest dystrybutorem artykułów gospodarstwa domowego. Firma podjęła decyzję o wynajęciu ponad 2 300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w prywatnej inwestycji zlokalizowanej w Ożarowie Mazowieckim.

Kompleksową obsługą najemcy zajęła się firma AXI IMMO.
Wprowadzenie się Grupy Stalman do nowej lokalizacji miało miejsce na przełomie maja i czerwca br. Dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego zajął ponad 2 000 mkw. magazynu, które uzupełni blisko 300-metrowa powierzchnia biurowo-socjalna. Za transakcję ze strony firmy AXI IMMO odpowiadał Paweł Bułajewski.
Rynek powierzchni magazynowych w Ożarowie Mazowieckim należy do tzw. II warszawskiej strefy oddalonej o zaledwie 15 minut od granic stolicy.

Zdecydowaliśmy się na konsolidację dotychczasowych powierzchni, ponieważ w wyniku dynamicznego rozwoju chcemy kompleksowo i w terminie obsługiwać wszystkich naszych Klientów. Dbając o biznes, poszukiwaliśmy lokalizacji gwarantującej nam przede wszystkim stabilność. Nowa powierzchnia umożliwia przeniesienie wszystkich prowadzonych operacji pod jeden dach, co było jednym z głównych założeń i oczekiwań względem tego projektu – powiedziała Katarzyna Moszyńska, Dyrektor ds. administracyjnych, Grupa Stalman.

Klient bardzo wyraźnie przedstawił swoje potrzeby dotyczące nowej powierzchni magazynowej. Poszukiwaliśmy inwestycji dostępnej niemal od ręki, która będzie w dobrym rynkowym standardzie i umożliwi kompleksową obsługę rosnącej liczby zamówień, a w przyszłości pozwoli na dodatkową ekspansję – wyjaśnia Paweł Bułajewski, Konsultant w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora