rynek nieruchomości na wynajem

Panattoni ukończyło budowę nieruchomości inwestycyjnej w formule BTS dla firmy Corning Incorporated

ej-yao-194786-unsplash
Panattoni ukończyło budowę nieruchomości inwestycyjnej w formule BTS (build-to-suite) dla firmy Corning Incorporated.

Panattoni wybudował i wynajmuje nową, szytą na miarę fabrykę dla Corning Incorporated, twórcy i  wiodącego na świecie producenta niskostratnych światłowodów. Obiekt o powierzchni ponad 20 000 m kw. powstał w podwarszawskim Mszczonowie. Został dostosowany do specyficznych wymagań produkcyjnych firmy Corning w zakresie produkcji niskostratnych włókien światłowodowych. Inwestycja pozwoli sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na szybkie połączenia w Europie oraz okolicznych regionach.
Położenie w regionie Warszawy, zaledwie ok. 40 minut drogi od centrum stolicy, ułatwia dostęp do wykwalifikowanej kadry oraz naukowców.

– „Współpracowaliśmy z Panattoni, w celu opracowania obiektu dostosowanego do najnowocześniejszych procesów produkcyjnych i spełniającego nasze precyzyjne specyfikacje produkcyjne” – powiedział kierownik zakładu Corning Mariusz Bielawski. – „Nasz nowy obiekt umożliwia nam dalsze dostarczanie światłowodów do naszych europejskich klientów w czasie, gdy gwałtownie rośnie zapotrzebowanie na 5G, łącza szerokopasmowe i rozwiązania chmurowe”.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora