Informacje dnia

Nieruchomości komercyjne: Multibox w Szamotułach już otwarty

zdjęcie
Największy projekt handlowy w mieście Szamotuły i regionie jest już otwarty. Jest to nowoczesna nieruchomość komercyjna – Park Handlowy MultiBox.

W dniu 4 listopada br. nastąpiło oficjalne otwarcie nowoczesnego obiektu handlowego sieci MultiBox. Nieruchomość komercyjna znajduje się przy jednej z głównych ulic Szamotuł, blisko starówki. W miejscu tym występuje duże natężenie ruchu pieszego oraz samochodowego. Za koncepcję komercyjną i wynajem obiektu odpowiedzialna była firma doradcza Mallson Polska. Inwestorem i wykonawcą oraz docelowym zarządcą obiektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim.
Obiekty handlowe MultiBox to jedna z największych w kraju sieci parków handlowych, dostarczająca na rynek nieruchomości komercyjne cechujące się bardzo dobrą lokalizacją.

Na powierzchni najmu blisko 5.000 mkw. swoje sklepy otworzyły popularne marki takie jak: Sinsay, Martes Sport, 4F, CCC, Empik, Smyk, Rossmann, RTV euro AGD, Kaes, KiK czy Żabka. Ofertę dopełnia sklep z biżuterią Michalczak, bankomat Euronet i paczkomat InPost – mówi Maciej Celmer Wiceprezes Mallson. – Pozyskaliśmy do MultiBox-u atrakcyjne marki sieciowych najemców – także nieobecne dotąd w mieście – dodaje.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora